Cienījamās dāmas! Apsveicam ar Pavasara un skaistuma dienu!
Cienījamās dāmas! Apsveicam ar Pavasara un skaistuma dienu!

Dārgās, talantīgās un gudrās dāmas!

Šodien mūsu pasaule ir iemirdzēta ar pavasara sajūtu un mīlestību, jo šodien ir jūsu svētki! Sveicam jūs ar Starptautisko Sieviešu dienu – dienu, kad viss apkārt ir skaists un priecīgs, gluži kā jūs pati.

Jūs esat īstenas finansiālā stabilitātes un kārtības sargi sabiedrībā. Jūsu profesionālisms un precizitāte dokumentu aizpildē ir iespaidīgas un apbrīnojamas, tāpat kā precizitātes rādītāji precīzu pulksteņu skaņrādi, kas mūs aptver. Pateicam jums par jūsu darbu, par jūsu uzticību un atbildību.

Mēs vēlam jums vispasaules taisnīguma sajūtu, lai algu pieaugums būtu ģeometriskā progresijā, bet nodokļu samazinājums – aritmētiskā progresijā. Lai jūsu darbs vienmēr ir viegls kā Da Vinči koda cipari un lai jūsu prāts strādā tik ātri, ka katrs jūsu aprēķins pārvēršas patiesā mākslas darbā!

Jūsu uzticamība un atriebība savam darbam ir godam cienīgi, bet jūsu jocīgā dabā un siltumā jūs mums dāvājat ne tikai skaidrus skaitļus, bet arī daudz smieklu un prieka.

Lai jūsu sirsniņa vienmēr sitas grāmatvedības aprēķinu ritmā un katrs jauns cipars kļūst par iedvesmu jauniem panākumiem. Mēs jums novēlām veiksmi un sasniegumus jūsu auglīgajā darbā, veselību, laimi un mīlestību!

Ar 8. Marta dienu, mūsu dārgās sievietes grāmatvedes!
Jūsu SIA Baltikons-Centrs